Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Engii, chcete ji?

Pátek, 12. června 2020 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Engie.

Psí útulek Bouchalka představuje Engii, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Engie je nádherná tři roky stará pitbulí slečna. Do útulku se nedostala proto, že by něco pokazila nebo měla nějaký problém. Život to někdy zařídí lidem tak, že už nejsou bohužel schopni se o svého pejska postarat. A to je příběh také naší Engie, kterou panička musela do útulku odložit z velmi vážných zdravotních důvodů.

Engie je naprosto úžasná srdečná fenečka s něžnou a krásnou psí dušičkou. Je to taková kouzelná psí princezna, která miluje lidi a kontakt s nimi a také moc miluje děti! Není žádné „třeštiprdlo“, naopak je to klidná, rozvážná a poslušná psí holka.

Engie má pouze jednu „vadu na kráse“, která ovšem není žádnou překážkou, aby si ji někdo zamiloval! Tou vadou je, že nechce kamarádit s ostatními pejsky ani jinými zvířátky. Prostě miluje lidi a děti, ale chce být ten jediný čtyřnohý člen domácnosti.

Enginka by ráda odjela bydlet do bytu ale i do baráčku se zahrádkou, s bydlením uvnitř v teple, kde by vám mohla dělat společnost a mazlit se s vámi na gauči. Hodí se spíše k aktivní rodině či lidem. Bude ráda za procházky, výlety, dovádění. Naopak to není vhodný pejsek ke starším lidem, je to ještě mladá holka a energie má na rozdávání.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá