ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Rytíři, Knights Foundation a Olga Lounová věnovali kladenské nemocnici roušky

Pátek, 10. dubna 2020 07:00

Kladno drží při sobě! V nelehké době, ve které se vše točí kolem pandemie koronaviru, si lidé pomáhají, jak jen mohou. Ani Rytířům a její nadaci Knights Foundation není aktuální situace lhostejná a chtějí pomáhat. I proto vyrazili znovu do Oblastní nemocnice Kladno, aby podpořili pracovníky z první linie rouškami s nadačním logem, další ochranu obličeje z dílny hokejového klubu by měli obdržet i policisté a možnost dostanou i fanoušci.

Rytíři, Knights Foundation a Olga Lounová věnovali kladenské nemocnici roušky

Už na konci března odvezli zástupci klubu do kladenské nemocnice sušenky a další dobroty z klubové družiny „klubík“, která je kvůli vynucenému volnu ve školách i na sportovištích uzavřena. V tomto týdnu zajeli Rytíři do nemocnice znovu, tentokrát s dodávkou roušek s logem nadačního fondu Knights Foundation. Předání se zúčastnila i zpěvačka Olga Lounová, která natočila nemocnici video a pro všechny potřebné nakoupila ovoce a dodala jim svou pozitivní energii.

„Jsem rád, že jsme měli možnost vše spojit s Olgou, je to neskutečná optimistka, ze které energie přímo sálá a to je v této těžké době velmi potřebné,“ řekl zakladatel nadačního fondu Knights Foundation Adam Soukup.

Díky skvělé spolupráci s provozovatelem fanshopu – firmou Atletico, nechali Rytíři vyrobit 500 kusů zmíněných bílých roušek. Ty teď budete moci vidět na kladenských zdravotnících, kterým bylo předáno 200 kusů. Další stovka roušek bude předána kladenským policistům a strážníkům a se zbytkem má klub také své úmysly, o kterých se fanoušci v brzké době dozvědí více.

„Získat ji bude moci kdokoliv. Jak? To si nechám zatím pro sebe, ale je to jen otázka pár dní, kdy se vše dozvíte,“ doplnil Soukup s tím, aby byli kladenští fanoušci ve střehu. Ve výrobě je už i černá varianta s logem klubové nadace a ve fanshopu jsou k dispozici i roušky s čistě klubovým logem. Vybrat si můžete hned z několika variant – podívejte se ZDE.

Autor: Rytíři Kladno