ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Kladno dokončilo opravu chodníků v ulici Dukelských hrdinů

Pátek, 10. dubna 2020 07:30

Město Kladno pokračuje i letos s rekonstrukcemi chodníků. V těchto dnech jsou opravy dokončeny v ulici Dukelských hrdinů. Přibyly stromy a před úřadem práce se ještě instalují nové semafory.

Kladno dokončilo opravu chodníků v ulici Dukelských hrdinů (Foto: KL)

V úseku mezi ulicemi Huťskou až po Unhošťskou prováděl kraj rekonstrukci silnice ll/118. Město Kladno souběžně dělalo opravy chodníků. V ulici Generála Klapálka již práce byly dokončeny a čeká se jen na výsadbu nových stromů. V ulici Dukelských hrdinů se chodníky dokončily v těchto dnech. Upraveny byly i zastávky autobusů, podélná parkovací stání a vstupy na přechod pro chodce. Bylo nainstalováno kompletní nové osvětlení včetně výměny podzemních kabelů. Z ulice zmizely nevzhledné staré keře, které nahradily nové stromy. Přibyly nové odpadkové koše a výměnou prošlo i zábradlí u úřadu práce a knihovny.

„Jak již Město avizovalo, i v letošním roce pokračuje s rekonstrukcí chodníků v koordinaci se Středočeským krajem. Nové chodníky vznikly po obou stranách komunikace a budou provedeny i další sadové úpravy. Celková cena přesahuje 19 milionů korun a větší část byla již hrazena v minulém roce. V současné době se u úřadu práce instalují i nové semafory,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí magistrátu Lucie Steinerová.

Autor: (mv)