ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Od středy je otevřené Sletiště, od čtvrtka si zahrajete i tenis

Středa, 8. dubna 2020 07:20

Na některá kladenská sportoviště opět může veřejnost. Od středy jsou znovu otevřené brány Městského stadionu Sletiště, od čtvrtka i Tenisový areál SK. Provoz se bude řídit opatřeními platnými v rámci nouzového stavu. Ostatní sportoviště zatím zůstávají zavřené.

Foto: KL

Městský Stadion Sletiště otevře brány veřejnosti ve středu 8. dubna od osmi hodin ráno do osmi večer. Od čtvrtka bude otevřen Tenisový areál SK, a to od sedmi hodin ráno do devíti večer. Na obou sportovištích jsou rozmístěny informační tabule, které upozorní návštěvníky na povinnosti dodržování bezpečné vzdálenosti dvou metrů, nošení roušky nebo jiné ochranné pomůcky na obličeji, dále připomenou nutnost pohybovat se po areálech v počtu maximálně dvou osob. To neplatí pro rodiny, které tak tenisový areál budou moci využívat i pro čtyřhru.

„Při individuálním sportu, jako je například běh, jízda na kole, in-line bruslení, roušky povinné nejsou, ale prosíme návštěvníky, pokud se na jednom místě sejde více sportujících najednou, aby respektovali dvoumetrový odstup a podle opatření roušky používali s respektem k ostatním,“ řekl primátor Dan Jiránek.

Šatny a další zázemí jednotlivých sportovišť zůstanou dle platných opatření zavřeny. Každé ráno se bude na sportovištích provádět dezinfekce strojů a dalších instalovaných prvků.

Autor: Lucie Steinerová