ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Rock ´n´ Roll na Sítné stále vaří, jídlo dostanete s sebou

Pondělí, 6. dubna 2020 08:00

Stejně jako mnozí ostatní provozovatelé restauračních zařízení, tak i Rock ´n´ Roll na Sítné stále vaří své speciality. Jídlo vám zabalí s sebou nebo ho nechá dovézt až k vám domů.

Rock ´n´ Roll na Sítné stále vaří, jídlo dostanete s sebou (Foto: KL)

Oblíbená kladenská restaurace, Rock ´n´ Roll na Sítné, se musela přizpůsobit vládnímu nařízení a najít vhodné řešení pro omezený provoz. Hosté si mohou do podniku zavolat a vyzvednout si jídlo sami přes výdejní pult. Ve hře je i varianta s aplikací Dáme jídlo. Ta je s pohodlnou rozvážkou před váš vchod. V Domě kultury se nachází i kavárna Legenda, ta je bohužel zcela zavřená a zaměstnanci jsou doma.

„O výpovědích jsem neuvažoval ani na chvilku, i když je to ekonomicky nejrychlejší snížení nákladů! Věřím, že nás v tom naši hosté nenechají a já budu moci nadále zaměstnávat tu prima partu, na které to tady celé stojí,“ uvedl pro Kladenské listy provozovatel restaurace a kavárny Michal Muláček.  

„Víte, ze začátku jsem to viděl jako šanci odvézt poškozené sedačky k čalouníkovi a využít čas nuceného omezení užitečně. Jenže ono to stále trvá a jen tak to neskončí. Je to pro naše zdraví, tedy to nejcennější co máme, ale šťastný ten, kdo může alespoň vařit, protože bary, pivnice a mnoho dalších mají prostě smůlu. Nás drží nad vodou každá objednávka našich věrných hostů,“ říká Michal Muláček.

„Český národ je neuvěřitelně houževnatý, když je nutné se něčemu přizpůsobit, natožpak něco vymyslet. Asi jsme byli prvním národem na světě, který si ušil roušky, když se jich nedostávalo každému. Jenže nelze spoléhat pouze na státní pomoc, když to nejcennější můžeme mnohdy udělat sami pro sebe. Pomáhejme si! Až to celé pomine, tak bude třeba objednávat od těch, kterých se nařízení dotklo nejvíce. Jedině tak si budeme smět následně sedat na zahrádky našich oblíbených restaurací a sedět k sobě s ostatními hosty blíže, než na bezpečných jeden a půl metru,“ uzavřel Michal Muláček.

Autor: (red)