Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Sáru, chcete ji?

Neděle, 7. června 2020 09:30

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Sára.

Psí útulek Bouchalka představuje Sáru, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Každý pejsek je něčím výjimečný, specifický a každý má rád něco jiného. Občas se bohužel najde někdo, kdo si pejska pořídí jenom proto, že se mu líbí, ale výchovu pak už nezvládne. To je bohužel případ i Sáry. Do útulku ji odložili starší majitelé, na které prostě výchova a starost o velkého rotvajlera byla už příliš.

Sára je rozkošná psí holka, která má krásných šest let. Ze začátku je k tomu, co nezná, a také k cizím lidem nedůvěřivá. Je tedy potřeba s ní mít trpělivost a přistupovat k ní pomalu a nechat ji, aby si na vás hezky zvykla. Sára už si za svůj šestiletý život prošla základy výchovy a poslouchat tedy umí. Všeobecně má raději muže, ke kterým si najde cestu snadněji. S lidskou paničkou by to určitě mohlo taky klapat, ale záleží, kdo si pro Sáru bude chtít přijet.

Sárinka by ráda bydlela v domečku se zahrádkou a volným výběhem, případným pobytem s vámi doma ale určitě taky nepohrdne. Jak by si zvykala v bytě, nedokáží v útulku posoudit.

V Sářině případě by vhodní kandidáti byli také starší lidé, kteří jsou ještě aktivní a nedělalo by jim problém se o ni postarat. Pokud máte dítka, pak Sára bohužel není pro vás to pravé ořechové. K dětem není vhodná.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá