ODS Kladno Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • ODS Kladno
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Aslana, chcete ho?

Neděle, 24. května 2020 09:30

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Aslan.

Psí útulek Bouchalka představuje Aslana, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Aslánek je krásný dva a půl roku starý zástupce rasy pitbull. Do útulku se nedostal, kvůli žádnému svému problému, ale kvůli tomu, že jeho původní majitel si toho bohužel naložil na sebe víc, než by mohl zvládnout. 

Aslánek je nádherně stavěný pesan s obrovskou silou, kterou si moc neuvědomuje, a jde tedy do všeho opravdu naplno! Jak můžete sami na fotkách vidět, zbožňuje mazlení, ale taky je to pořádné hyperaktivní torpédo! Sedět jen tak na zadku, to on rozhodně nebude. Prošel zřejmě základem nějaké výchovy, takže poslouchat umí, ale určitě by bylo dobré, aby s ním nový páníček dále pracoval.

Aslánek by si jako své nové bydlení přál domeček se zahrádkou s přístupem do tepla a kontaktem se svou novou rodinou. Nepohrdne ani bydlením v bytě. Máme podezření, že gauč by mohl být jeho opravdová láska.

Pokud byste si chtěli Aslánka adoptovat a máte děti, ta možnost tady je, ale pouze k dětem starším patnácti let. Výchozím bodem pro soužití Aslánka s dětmi budou samozřejmě rodiče, takže je potřeba nastavit vztah mezi dítky a pesanem správně od první chvíle. Aslan je obrovský silák a nehodí se tedy ke starším lidem! Naopak ocení aktivní, sportovně založené páníčky, výlety, procházky a podobně.

Ostatní pejsky si Aslánek vybírá podle sympatií. K jiným zvířátkům to není vhodný pesan. Nového páníčka budou v útulku Aslanovi vybírat opravdu pečlivě a dají ho pouze člověku zkušenému, pro kterého to nebude první pejsek. Další podmínka adopce bude, že nový majitel dá Aslana vykastrovat.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE: 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá