Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Bárnyho, chcete ho?

Neděle, 26. července 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Bárny. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Bárnyho, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Bárny je přibližně roční odrostlejší štěňátko brazilské fily a staforda a jak je vidět, z obou rodičů si vzal opravdu jenom to nejlepší! Povahově je Bárny typické odrostlejší „šťendo“, nevybouřený divočák, který pomalu, ale jistě přichází do psí puberty. Je to ještě mlaďoch, takže si je někdy trochu nejistý tím, co by měl dělat, nebo neznámými lidmi. Ale jakmile si zvykne, že vy jste ten, komu olizuje nos a nosí míčky, jste jeho a on váš! Kromě štěněcí hyperaktivity je to pejsek moc hodný a přátelský. Je to opravdu kus krásného a silného psa.

Bárny zatím neprošel žádnou řádnou výchovou ani socializací. Nějaké náznaky poslušnosti tam jsou, ale s novým majitelem bude muset společně všechno ještě trpělivě natrénovat. Bárny bude rád bydlet v domečku se zahradou, kde bude běhat, nosit míčky a moct řádit. Stejně tak si zvykne na bydlení v bytě, s dostatkem pohybu a vyžití mu teplo bytu nebude vůbec vadit.

Bárny je vhodný k již velkým dětem nad patnáct let, kde samozřejmě rodiče budou na vzájemný vztah dětí a pejska dohlížet. Jelikož je Bárny mladý neposeda, ke starším lidem opravdu není vhodný. Bárny bude svoje páníčky potřebovat hodně dlouho, má celý život před sebou a taky potřebuje pohyb a zábavu, mladou a akční rodinu nebo pána. Nejlépe by se hodil k někomu, kdo je sportovně založený nebo k někomu jinak akčnímu. Bude s vámi rád běhat, skákat, blbnout, prostě cokoliv.

Zatím vychází dobře s ostatními pejsky i jinými zvířátky a nebylo by na škodu, kdyby to tak zůstalo.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:  

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá