Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenské listy čelily útoku hackera

Pátek, 27. března 2020 07:40

Nacházíme se ve složité, těžké době. Všichni se snažíme dodržovat přísná nařízení vlády. I pro nás v Listech je velice náročné přinášet svým čtenářům každodenní komplexní zpravodajství. A aby toho nebylo málo, museli jsme čelit útoku hackera, který se snažil náš web „položit na lopatky“. Naštěstí se mu to nepodařilo.

Kladenské listy čelily útoku hackera

Kladenské listy jsou na zpravodajském poli již desátým rokem. Přinášejí ucelené informace z Kladna a okolí, a to formou videoreportáží, fotoreportáží, rozhovorů, pozvánek a informativních článků. V tomto týdnu jsme odhalili napadení hackerem, v jehož důsledku nám vznikly nemalé problémy. Je až neuvěřitelné, kam v této nelehké situaci, ve které se nacházíme, může lidská podlost sahat.

„Možná jste si všimli, že stránky Kladenských listů v posledních dnech fungovaly pomaleji než obvykle. Bylo to způsobeno atakem zvenčí. Vše postupně řešíme, náš systém zabezpečujeme a snažíme se, aby se pro vás, naše čtenáře, nic nezměnilo. Stojí nás to nemalé úsilí a také velké finanční prostředky. Děkujeme, že nám zachováváte svoji přízeň,“ říká šéfredaktorka Kladenských listů Kateřina Horčičková.

Autor: (red)