Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

VIDEO: Primátor Jiránek: Fungujeme on-line a pro objednané

Čtvrtek, 26. března 2020 08:00

Přísným vládním opatřením, která souvisí s koronavirovou epidemií v Česku, se musel přizpůsobit i kladenský magistrát. Má omezenou pracovní dobu a do budovy se dostanou pouze objednaní klienti. Více se dozvíte ve videoreportáži.Magistrát a jeho pracoviště jsou v omezeném provozu, klienti jsou přijímáni pouze po předchozí potvrzené rezervaci termínu. Otevřeno je v pondělí od 8.00 – 11.00 hodin a ve středu od 15.00 – 18.00 hodin. Budova Městské policie Kladno je uzavřena, všechny záležitosti jsou vyřizovány po telefonu.

„Upozorňujeme občany, že po celou dobu trvání nouzového stavu vyhlášeného usnesením vlády č. 194 ze dne 12. března nebudou v rámci výkonu správních činností vykonávaných Statutárním městem Kladno a jeho magistrátem probíhat jednání, na kterých je nutná přítomnost více osob. Jedná se například o ústní jednání, místní šetření, kontrolní prohlídky, veřejná projednávání,“ říká mluvčí kladenského magistrátu Lucie Steinerová a dodává: „Již stanovené termíny takovýchto jednání se ruší, nové termíny jejich konání správní orgány stanoví po zmírnění či zrušení omezujících opatření.“

Také termín uhrazení místních poplatků ze psů a za komunální odpad na pokladnách je prodloužen až do 15. května letošního roku.

Autor: (red)