Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

TEPO a město Kladno obdařily Alpiq 50 litry desinfekce

Úterý, 24. března 2020 08:00

Společnost Teplárna Kladno, zajišťující výrobu a dodávky tepla a elektřiny do kladenských domácností, obdržela v pondělí 50 litrů dezinfekčního prostředku. Dárcem v dnešní době tak důležitého materiálu byly společnost TEPO a Statutární město Kladno.

Foto: Teplárna Kladno

Z rukou radního a zároveň jednatele společnosti TEPO Lukáše Hanese tento dar převzal Milan Prajzler, generální ředitel teplárny, který takto vyjádřil své poděkování: „Velice si vážím pomoci, kterou nám TEPO a město Kladno poskytlo. I když se aktivně snažíme dezinfekční materiál, kterého máme v těchto dnech opravdu nedostatek, zajišťovat svými silami, stále se ho nedostává.“

„Naši zaměstnanci pracují dnem i nocí na tom, aby nebyly narušeny plynulé dodávky tepla do kladenských domácností, a to zejména v této krizové situaci. Jejich ochrana před nakažením koronavirem je pro nás tedy prioritní a i díky tomuto daru se nám podaří lépe provoz teplárny zajistit,“ dodal Prajzler.

„My, jak město, potřebujeme, aby teplárna fungovala, proto jsem tuto dodávku 50 litrů desinfekčních prostředků pro Teplárnu Kladno zajistil a osobně ji doručil,“ vzkázal do redakce Listů radní Lukáš Hanes.

Autor: (red)