Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Dodávka v Kladně srazila chodkyni, ta do nemocnice nemusela

Pondělí, 23. března 2020 11:53

Ke střetu dodávkového vozidla s chodkyní došlo v Kladně na náměstí Svobody na chodníku v pondělí dopoledne. Žena naštěstí neutrpěla vážná zranění. I přes to na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému. 

Dodávka v Kladně srazila chodkyni, do nemocnice nemusela (Foto: KL)

Jen několik málo minut před desátou hodinou došlo v Kladně na náměstí Svobody ke srážce chodkyně s dodávkou. Podle zjištění Kladenských listů šla žena po chodníku, na kterém se ve stejný čas pohyboval i řidič dodávky. Ten měl do ženy nacouvat a srazit ji na zem. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, policisté i hasiči.

„Na místo jsme jeli kvůli případnému vyproštění osoby, to však naštěstí nebylo zapotřebí. Po dobu šetření policie jsme byli nápomocni,“ uvedla mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.

„Mohu potvrdit, že policisté vyjížděli v Kladně na náměstí Svobody ke sraženému chodci. Případ je nadále v šetření,“ vzkázal do redakce Listů policejní mluvčí Pavel Truxa.

„Záchranáři na místě ženu prohlédli. Ta nevykazovala známky zranění, proto nebyl nutný transport do nemocnice,“ řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Dodávka v Kladně srazila chodkyni, do nemocnice nemusela (Foto: KL)
Dodávka v Kladně srazila chodkyni, do nemocnice nemusela (Foto: KL)

Autor: (mv)