Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Bruta, chcete ho?

Sobota, 25. července 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Brut. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Bruta, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Je to jako na horské dráze, jeden pejsek odjede do nového domova a dva přijedou. A tentokrát mezi těmi dvěma byl i náš Brut.

Brut je krásný pejsek plemene pitbull s průkazem původu. Je starý tři roky, takže v nejlepších letech a nejlepší kondici. Podmínka adopce Brutíka je jeho kastrace, abychom zabránili dalšímu nežádoucímu množení a mohli si být jistí, že si ho jeho nový majitel vzal kvůli němu samotnému, a ne kvůli štěňátkům!

Brutík se dostal někam, kde neznal nikoho a nic, nemůžeme se mu tedy divit, že je z toho rozhozený. K lidem je nedůvěřivý a opatrný, z nejistoty se může i ohnat. Prošel základy výchovy a výcviku, takže poslouchat umí. Ale má svoji bullí hlavičku, je to trošku tvrdohlavec. Bohužel si je hodně nejistý, ono to opravdu není jednoduché, žijete se svojí rodinou a najednou se ráno probudíte a jedete někam pryč, odkud se už nevrátíte. Váš pán vás nechá zavřeného za mřížemi s cizími lidmi a spoustou dalších pejsků, kteří štěkají a chtějí odejít domů. Jeho nejistota je bohužel věc, která ho opravdu děsí, chtělo by to tedy zapracovat na tom, aby si zase mohl být jistý sám sebou i svým pánem. Také při některé manipulaci, která se mu nezdá nebo ji nezná se, může ohnat. Chce to na něj nespěchat, aby si vše mohl osvojit a uvědomit si, že se není čeho bát. 

Bruta dáme opravdu pouze člověku, který má s chovem tohoto peleme zkušenosti a bude mít nad ním plnou kontrolu!

Brut je pejsek, který nepohrdne bydlením v teple bytu anebo v domečku se zahrádkou, s přístupem do tepla a bytelným plotem. Brutík se nesnese s žádným zvířetem a ostatními pejsky.

Náš dnešní hrdina samozřejmě není vůbec vhodný k dětem, kvůli svojí nestabilitě. Nehodí se ani ke starším lidem, protože potřebuje opravdu pevnou ruku, zkušenosti a správné vedení.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:  

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá