Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Gora, chcete ho?

Neděle, 2. srpna 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Goro. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Gora, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Že jste ještě neviděli bílého jezevčíka? Tak to nám dovolte představit vám našeho Gora. Je to fešácký, šestiletý kříženec jezevčíka. Žil u starších lidí na dvorku a nebyl vlastně k ničemu veden. Rostl jako to dříví v lese a světě div se, není teď bohužel správně socializovaný ani vychovaný.

Nový majitel musí počítat s tím, že to zabere určitě nějaký čas, než si Goro zvykne na další změnu. Chce to tedy trpělivost a čas, aby pejsek pochopil, že mu nic špatného nehrozí. 

Goro by rád bydlel v domečku se zahrádkou, na kterou je zvyklý, ovšem s malou změnou, a to přístupem taky do tepla a volným pohybem. Zvykl by si však také na bydlení v bytě. Ovšem tady to bude chtít opět dát mu čas a v ničem na něj netlačit. 

S Gorem to není jednoduché, budoucí majitel by měl být opatrný a na začátku s ním manipulovat jen minimálně. Goro se pohladit nechá, ale tím to zatím hasne, opravdu to chce dát mu prostor, aby si sám uvědomil, že hlazení a lidský kontakt je pro něj vlastně fajn. Na vodítku umí chodit hezky. Na další zvířátka je zvyklý a poměrně je i toleruje. Kvůli své křehké povaze a bojácnosti není vhodný k dětem. Je zvyklý na starší lidi a rytmus jejich života.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá