Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Sindy, chcete ji?

Sobota, 21. března 2020 10:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Sindy.

Psí útulek Bouchalka představuje Sindy, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Sindy je roční úžasná fenečka „pinčoidního“ vzhledu a menšího vzrůstu, která se porozhlíží po novém domově. Povaha odpovídá jejímu věku, je to tedy mazlivá divoška, ale je velmi přátelská a kontaktní. Sindy zatím neprošla žádnou výchovou a s novým páníčkem se budou muset společně učit vše od základů. Je to ale chytrá holka, stačí tedy dostatečná trpělivost a laskavý přístup a Sindy se vše krásně naučí.

S ostatními pejsky a zvířátky je kamarádka a nijak jí nevadí. Určitě je tedy vhodné s ní pokračovat v socializaci, kterou má teď správně nastavenou. Sindy se hodí také k dětem starším pěti let. Nevadili by ji ani aktivní starší lidé, u kterých by měla dostatek pohybu. Sindy by určitě ráda bydlela jak v domečku se zahrádkou, na které by mohla blbnout, tak v bytě, ve kterém by se taky naučila hezky fungovat.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:  

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá