Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Beníka, chcete ho?

Pátek, 20. března 2020 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém představí „hafana“, kterého si můžete adoptovat, nebo vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Beník.

Psí útulek Bouchalka představuje Beníka, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Beník je krásný kříženec bišonka a kokříka. Je mu sedm let a je to tedy už ostřílený a rozumný mazák, žádné třeštiprdlo. Je to pejsek velmi přátelský, hodný a pěkně vychovaný. Je trošku bojácný, ale je to dáno asi vším tím novým, co teď Beník prožívá. Jakmile vás přijme za svého člověka, všechno kolem něj se uklidní, bude si zase věřit a pro obavy pak nezbyde místo.

Beník byl zvyklý žít v teple bytu, určitě by si však zvykl také na domeček se zahrádkou, na které by mohl pobíhat. V zimě by na zahrádce mohl trávit čas, který by uznal za vhodný, ale spát by měl určitě doma v teple. 

S pejsky je kamarád, do společné domácnosti bychom ho určitě nedoporučovali k samci. S fenkami a ostatními zvířaty vychází dobře. Socializace u něj proběhla dobře a nejsou s ním tedy v tomto směru žádné problémy. Co se týká dětí, je Beník vhodný pouze k větším dětem, věkem nad deset let. Nepohrdne ani staršími páníčky, se kterými by mohl chodit na společné procházky a válet se s nimi na gauči.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:  

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá