Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Středočeské vodárny kvůli pandemii koronaviru uzavírají zákaznická centra i pokladny

Pondělí, 16. března 2020 07:00

Vzhledem k aktuálnímu nepříznivému vývoji situace ve výskytu a šíření nového typu koronaviru přistupují k preventivním opatřením také Středočeské vodárny. Až do odvolání budou mít všechna zákaznická centra pro osobní kontakt se zákazníky zavřeno.

Středočeské vodárny kvůli pandemii koronaviru uzavírají zákaznická centra i pokladny (Foto: KL)

„Středočeské vodárny po projednání s vlastnickou společností VODÁRNY KLADNO MĚLNÍK, oznamuje všem zákazníkům, že v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 preventivně uzavírá až do odvolání všechna svá zákaznická centra pro osobní kontakt se zákazníky. Všechny své služby společnost poskytuje nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu,“ oznámila mluvčí vodáren Lenka Kozlová.

Do odvolání zůstanou uzavřeny i pokladny a ostatní provozy, a to včetně sídla společnosti. Vodárny v této krizové situaci nebudou přijímat žádné hotovostní platby. Ty bude nutné provádět pouze bezhotovostně.

Žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou. Na webových stránkách www.svas.cz jsou k dispozici ke stažení všechny potřebné formuláře a kontakty.

K vyřízení svých požadavků prosím využijte Zákaznické linky:  840 121 121, 602 128 127 nebo e-mailovou adresu info@svas.cz

Své žádosti též můžete posílat na adresu Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.

Autor: (red)