Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Zloděj si z domu odnesl šperky, notebook i peníze

Sobota, 14. března 2020 09:00

Od středy 11. března vyšetřují kladenští policisté případ domovního vloupání, které se odehrálo v době mezi 3. a 11. březnem v Otevřené ulici v Kladně. Zloděj tam pronikl oknem do sklepních prostor rodinného domu, odkud odnesl věci za 24 tisíc korun.

Zloděj si z domu odnesl šperky, notebook i peníze (Ilustrační foto: KL)

Podle oznámení se nezvaný host do sklepa rodinného domu vloupal v blíže neurčené době od ranních hodin dne 3. března do odpoledních hodin dne 11. března. Nejprve prohledal sklepní prostory, pak i zbytek domu. Odnesl si sekeru, karton cigaret, dva řetízky ze žlutého kovu i s přívěsky, samostatný přívěsek ze žlutého kovu, řetízek z bílého kovu, hodinky, láhve s různými druhy alkoholu, pánské sportovní brýle, finanční hotovost a notebook značky Asus. Celkem napáchal škodu za přibližně 24 tisíc korun. Policisté po pachateli pátrají.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Policisté přivítají na kterémkoliv policejním oddělení nebo na bezplatné lince 158 poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se v inkriminovanou dobu vloupal do rodinného domu v Otevřené ulici v Kladně,“ vzkázala policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)