Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Tase, chcete ho?

Pátek, 13. března 2020 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Tas.

Psí útulek Bouchalka představuje Tase, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Tas je asi dva roky starý originální kříženec. Bude v něm více plemen, ale určitě nějaký zástupce ze skupiny ohařů a bígl. Povahu bígla opravdu nezapře. Je to akční pes, hodný a mazlivý, ale stále o sobě dává vědět a dožaduje se pozornosti. Umí být hlučný, a když se nudí, vymýšlí plán útěku, protože on jen tak na „prdeli“ sedět nebude.

Doma vychází s jinými pejsky i zvířaty. Venku by kočku asi prohnal, ale zvířecí členy rodiny při správném seznámení přijme.

Děti má rád, bývá s nimi sranda, ale ideálně už větší, které by mu byly parťáky na lumpárny. Je však třeba dát pozor na to, že má kluk velkou sílu. Ke starším lidem to pejsek není. Je to prostě hyper střela a potřebuje sport, výcvik a hodně aktivní rodinu, u které se nebude nudit.

Tasík může žít v bytě, ale bude potřebovat správně unavit, jinak bude v bytě brblat, že se nudí, a to by sousedi nebyl rádi. Může žít i na zahradě, ale musí být dobře zabezpečená a on musí mít dostatek podnětů, jinak bude brblat a pravděpodobně vezme roha, jakmile se začne nudit.

Je to tedy miloučký a super pes, ale potřebuje dohnat výchovu a aktivní lidi, kteří mu budou rozumět a nebudou se válet večer co večer na gauči.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá