Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Policisté hledají svědky páteční nehody u kladenského gymnázia

Čtvrtek, 12. března 2020 07:30

V pátek 6. března řešili policisté srážku osobního vozidla s dvanáctiletým chlapcem přecházejícím hlavní silnici v ulici Cyrila Boudy na úrovni náměstí 17. listopadu. Při srážce hoch utrpěl zranění dolní končetiny, alkohol byl jak u něj, tak u řidičky vyloučen. Policisté teď hledají svědky, kteří by pomohli okolnosti nehody objasnit.

Policisté hledají svědky páteční nehody u kladenského gymnázia (Ilustrační foto: KL)

Dopravní nehoda se odehrála několik minut po 15. hodině na přechodu pro chodce poblíž parku u gymnázia, v místě, kde je silnice dvouproudá a jízdní pruhy jsou odděleny vyvýšeným středovým ostrůvkem. Řidička bílého osobního vozidla znčky Škoda Kodiaq tam srazila dvanáctiletého chlapce, kterého záchranka převezla do nemocnice s poraněním dolní končetiny. Dopravní nehoda je v šetření a policisté shánějí svědky, kteří by mohli její průběh objasnit.

„Policisté vyzývají občany, kteří se v inkriminovanou dobu po 15. hodině pohybovali poblíž přechodu pro chodce v Kladně na náměstí 17. listopadu poblíž budovy místního gymnázia a byli svědky uváděné dopravní nehody, aby poskytli informace na policejní služebnu kladenského dopravního inspektorátu v Havířské ulici nebo na služební linku 974 873 255, mobilní telefon 702 207 630 anebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při objasnění této dopravní nehody,“ vzkázala policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)