Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

V pátek 13. se v Kladně chystá Noční bojovka, na trase potkáte postavy hororových filmů

Úterý, 10. března 2020 07:00

Na pátek 13. března se chystá invaze hororových postav do Kladna. Vytvořte skupinku, seberte odvahu a vydejte se po setmění na trasu vyznačenou svíčkami. Na té se setkáte s největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Sledujte nápovědy a vyzkoušejte, zda dokážete „přežít“.

V pátek 13. se v Kladně chystá Noční bojovka, na trase potkáte postavy hororových filmů

Noční bojovku vytváří tým sportovně založených lidí se zkušenostmi s organizováním doprovodných animačních programů společenských akcí, jako jsou například seznamovací kurzy, tábory nebo sportovní víkendy. V případě kladenské Noční bojovky se vydáte na trasu dlouhou kolem dvou kilometrů a potkáte na ní více než deset postav kultovních hororových filmů.

„Na trasu vás budeme vysílat ve skupinkách v intervalech tři až pět minut. Minimální počet osob ve skupince jsou dva účastníci, maximální počet je sedm lidí. Trasa bude vyznačena žlutými světélky. Plněním pokynů, které obdržíte na startu a nápověd, které si cestou přečtete, se budete snažit přežít setkání s hororovými postavami, které však na vašem přežití nebudou mít žádný zájem,“ říká organizátor Michal Rajdl a dodává: V Kladně očekáváme účast tak 300 lidí. Začínáme v sedm večer a podle počtu účastníků se bude odvíjet i ukončení Noční bojovky.  

Na akci je nutná registrace předem. Vaši skupinku zaregistrujte pomocí registračního systému, a to ZDE: Tam si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného, dle uvedených instrukcí. Obdržíte rezervační kód, kterým se prokážete na startu. Ten se bude nacházet u křižovatky ulic Železničářů a Ke stadionu.

„Účast je na vlastní nebezpečí. Akci nedoporučujeme dětem mladším 12 let. Naše hororové postavy se vás budou chtít dotýkat, z vaší strany je však fyzický kontakt přísně zakázaný,“ doplnil Michal Rajdl.

VSTUPNÉ

  • 150 korun na osobu v předprodeji, který končí tři týdny před akcí
  • 170 korun na osobu po ukončení období předprodeje
  • 200 korun na osobu v den akce na místě, pokud zbylo volné místo

Autor: (red)