Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Rocka, chcete ho?

Pátek, 6. března 2020 07:00

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Rock.

Psí útulek Bouchalka představuje Rocka, chcete ho? (Foto: Psíútulek Bouchalka)

Rock je tříletý křížený pitbul. Podmínkou adopce je kastrace!

Čokoládový Rock je pejsek zatím trošku nejistý, ale není zlý. Když se pořádně rozkouká, je z něho znenadání přátelský mazel. Pokud vás přijme za svého člověka, bude to hodný pes, který na vás nedá dopustit.

Rock žil v bytě, takže je pro něj jako nový domov ideální varianta. Nepohrdne však ani domečkem se zahrádkou a spaním přes zimu v teple.

Rock dostal nějakou základní výchovu, a tak má základní poslušnost a některé povely mu nejsou cizí. Ostatní pejsky stejně jako jiná zvířata nesnese. Pod vedením opravdu zkušeného člověka by byl schopný vycházet s fenkou, ale pouze venku. Ve své domácnosti bude raději vladařit sám. Je zvyklý si na procházce nevšímat ostatních pejsků a nepouštět se s nimi do potyček.

Do útulku se dostal jako další pejsek, kterého si majitelé pořídili neuváženě a posléze na něj přestali stačit. Rock má nějaké základy socializace a výchovy, ale nový páníček s ním může určitě dál pracovat. Naprosto se nehodí k dětem a starším lidem.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá