Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Labyrint pořádá na MDŽ Pohybový den žen

Čtvrtek, 5. března 2020 07:10

Na trochu netradiční oslavu Mezinárodního dne žen láká středisko volného času, vzdělávání a služeb, kladenský Labyrint. V neděli 8. března si dámy zasportují v klubu Spirála.

Labyrint pořádá na MDŽ Pohybový den žen (Foto: KL)

Mezinárodní den žen se stal oficiálním svátkem v roce 1975, kdy byl uznán organizací OSN a jako svátek jej přijaly vlády zemí celého světa. Historie tohoto svátku se však začala psát mnohem dříve a je poznamenána i velkou tragédií.

K této příležitosti i osvětě pořádá kladenský Labyrint Pohybový den žen. „Během cvičení se zaměříme především na posílení a zpevnění svalstva celého těla. Kombinace cvičebních prvků se bude skládat z kardio cvičení, core tréninku, strečinku na uvolnění a regeneraci svalů,“ uvedla pro Listy Karolína Bukorová z Labyrintu.

Ta zároveň ženám ve věku 15 – 99 let vzkazuje, že pokud mají o tuto akci zájem, je nutné si ji z kapacitních důvodů předem rezervovat, a to na telefonním čísle 702 032 409 nebo na emailu karolina.bukorova@labyrint-svc.cz.

V ceně pouhých 120 kaček je zahrnut lektor a pitný režim. Akce se uskuteční 8. března od 10:00 do 12:00 hodin v Klub Spirála, jenž se nachází v Litevské ulici. Sportovní oblečení a obuv si dámy přinesou vlastní.

Autor: (red)