Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Muže z Kladna o víkendu dvakrát za jednu noc napadli

Středa, 4. března 2020 07:30

Dvakrát za jednu noc se dostal muž z Kladna do křížku s agresory. Nejdřív ho v ulici Československé armády napadl pětatřicetiletý muž se psem, o pár hodin později ho v ulici Na Stráni několikrát pěstí udeřil a pak ještě nakopal pětapadesátiletý muž.

Muže z Kladna o víkendu dvakrát za jednu noc napadli (Ilustrařní foto: KL)

Kladenští policisté vyšetřují dva případy napadení, které mají společného jmenovatele v padesátiletém muži z Kladna, jenž v obou příbězích figuruje jako oběť.

Nejdřív ho v sobotu 29. února před půl dvanáctou v noci v podniku v centru Kladna napadl pětatřicetiletý muž, který do něj začal strkat. Toho si všimli další dva hosté podniku, kteří přispěchali napadenému muži na pomoc. Do rozmíšky se vložil ještě sedmatřicetiletý bijec, který donutil dva muže, již původně přispěchali na pomoc napadenému, pustit agresora. Ten se rychle vzpamatoval a znovu se zapojil do strkanice. Navíc přitom pustil z ruky vodítko se psem bojového plemene, který se zakousl do nohy jednomu z mužů, kteří se zastali napadeného.

V komornější atmosféře se padesátiletý muž krátce po půlnoci ocitl jako oběť znovu, tentokrát v ulici Na Stráni, kde na něj vystartoval pětapadesátiletý útočník. Několikrát ho udeřil pěstí do obličeje, čímž ho povalil na zem, kde do něj ještě několikrát kopnul.

„Policisté tyto případy šetří jako trestný čin výtržnictví, ze kterého jsou podezřelí čtyři muži, a za jejich jednání jim hrozí v případě odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Autor: (jk)