Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Opilá žena se nalíčila v supermarketu, použitou kosmetiku se pokusila ukrást

Úterý, 3. března 2020 08:10

V sobotu večer zaměstnala ostrahu jednoho z kročehlavských supermarketů devětapadesátiletá žena, která se rozhodla přímo mezi regály zkrášlit použitím kosmetiky, kterou se pak pokusila pronést v kapsách. Po odhalení začala vyvádět a nakonec obchod v doprovodu strážníků opustila v poutech.

Opilá žena se nalíčila v supermarketu, použitou kosmetiku se pokusila ukrást (Ilustrační foto: KL)

Snad aby jí to při krádeži víc slušelo, rozhodla se postarší žena, jež v sobotu krátce před desátou večerní přišla krást do kladenského supermarketu, kosmetiku z regálů rovnou použít. Poté, co se nalíčila, uschovala věci do kapsy a pokusila se projít pokladní zónou bez placení.

Tam ji zastavil pracovník ostrahy, který přivolal hlídku městské policie. Zadržená žena ale rozhodně nemínila jen spořádaně čekat na strážníky. Všechny přítomné zasypala sprškou nadávek a pracovníka bezpečnostní agentury se pokoušela nakopnout. Přivolaní strážníci proto byli nuceni využít v nezbytně nutné míře násilí, aby vyvádějící ženu zpacifikovali a nasadili jí pouta.

„Následně provedená zkouška u ženy pak ukázala 2,51 promile alkoholu v dechu. Její počínání strážníci předali k dořešení správnímu orgánu,“ uvedla mluvčí Městské policie Kladno Alena Purkytová.

Opilá žena se nalíčila v supermarketu, použitou kosmetiku se pokusila ukrást (Foto: MP Kladno)

Autor: (jk)