Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Vandal v Hřebči poničil bavoráka, způsobil škodu za čtvrt milionu

Neděle, 1. března 2020 10:00

Oznámení na unhošťskou policii podal osmatřicetiletý muž, který ve středu v Hřebči našel své zaparkované auto pořádně zničené. Na jeho BMW X6 se vyřádil zatím nezjištěný vandal, který svým počínáním způsobil majiteli škodu za čtvrt milionu korun.

Vandal v Hřebči poničil bavoráka, způsobil škodu za čtvrt milionu (Ilustrační foto: KL)

K podlému činu, dost možná ze závisti, došlo v Hřebči v Buštěhradské ulici. Neznámý vandal tam v době od 22. do 26. února výrazným způsobem poškodil auto BMW X6 osmatřicetiletého muže.

Na vozidle způsobil promáčkliny a otvory na všech dveřích, na pomoc si vzal i zatím neznámý předmět, kterým několikrát udeřil do auta a poškodil tak lak. Dále rozbil okénka a také vyryl do laku na pravých zadních dveřích vulgární nápis. Tímto ale neskončil. Poté, co poškodil vozidlo zvenku, dostal se dovnitř. Roztrhal sedadla a potom vytrhl několik ovládacích tlačítek ze středového panelu.

Tímto útokem způsobil majiteli vozu škodu ve výši 250 000 korun.

„Abychom dopadli pachatele, přivítali bychom jakékoliv poznatky od případných svědků této události, které by nás dovedly k odhalení totožnosti vandala. Informace k pachateli můžete sdělit na jakékoliv policejní služebně nebo na lince 158,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Michaela Richterová.

Autor: (kh)