Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Padíka, chcete ho?

Pátek, 28. února 2020 07:10

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Padík.

Psí útulek Bouchalka představuje Padíka, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Padík je přibližně sedmiměsíční kříženec staforda a rhodéského ridgebacka. Povahově je to velký ďáblík a teď se projevuje jako dominantní pejsek. Za svůj téměř roční život zatím zřejmě nepoznal, co je to výchova, nový majitel se bude muset připravit na to, že bude muset Pada všechno naučit. Jinak, je to přesně takový pejsek, jakého byste čekali, když se řekne sedmiměsíční štěně, klasický hyperaktivní puberťák – mazel.

Co se týká psích kámošů, je s nimi zatím zadobře, ale opravdu mu nechybí odvaha, a proto se vytahuje a dovoluje si i na vetší a dospělé psy. Určitě to s ním bude chtít zapracovat na socializaci a výchově.

Padík je přeborník v chození na vodítku, to mu jde. Byl zvyklý žít v teple, takže bude určitě rád, když bude moct v tomto pokračovat. Je vhodný ke sportovně založeným lidem nebo rodině. S dětmi v zásadě problém nemá, ale doporučujeme ho již k těm větším a rozumnějším nad patnáct let.

Určitě se nehodí ke starším lidem, které by svou hyperaktivitou jistě nepotěšil. Chce to pánečka, který s ním bude cvičit, běhat a pomůže tak zaměstnat jeho pubertální hlavičku.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá