Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Trojice zlodějů opakovaně kradla v kladenské drogerii

Středa, 26. února 2020 07:30

Dva zabavili prodavačky, jeden kradl. O chvíli později stejný manévr úspěšně zopakovali ještě jednou. Tři muži v sobotu nakradli v drogerii v obchodním centru Oaza parfémy a holicí strojky za skoro 34 tisíc korun.

Trojice zlodějů opakovaně kradla v kladenské drogerii (Ilustrační foto: KL)

Trojice zatím neznámých zlodějů předvedla v sobotu dopoledne neuvěřitelnou drzost. Dvakrát během několika minut navštívila drogerii, dvakrát ji opouštěla s kradeným zbožím v hodnotě několika tisícovek. Poprvé navštívila trojice prodejnu okolo půl desáté. Dva muži pod různými záminkami zabavili prodavačky, třetí mezitím strkal do batohu a pod bundu parfémy. Ukradl jich celkem devět. Jakmile měl splněno, odebral se ven z prodejny a kumpáni ho následovali.Přibližně za dvacet minut se do obchodu vrátili a obdobným způsobem se jim tentokrát podařilo odcizit větší množství holicích strojků a hlavic na strojky.

„Neznámí pachatelé svým jednáním způsobili škodu na odcizeném zboží ve výši téměř 34 tisíc korun. Za trestný čin krádež jim hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Autor: (jk)