Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenský Dům kultury má za sebou svůj první Dětský karneval

Úterý, 25. února 2020 06:20

Nedělní odpoledne patřilo v Domě kultury na Sítné především dětem v maškarních kostýmech, zábavu si ale užili i jejich rodiče. Kulturák připravil pro všechny účastníky perfektní program.

Kladenský Dům kultury má za sebou svůj první Dětský karneval (Foto: KL)

Krásnou neděli si užili všichni, kdo přišli na první Dětský karneval, který pořádal kladenský Dům kultury. Celým odpolednem provedla moderátorka a taneční instruktorka Tereza Peštová z Tanečního a sportovního centra Moon, která v převleku Kašpárka zapojila všechny děti do soutěží a tance.

Na karnevale jste mohli vidět stovky nádherných převleků, mezi kterými nechyběli oblíbené princezny a piráti, ale mohli jste vidět také Harryho Pottera, sedláka s traktůrkem, bagr nebo různá zvířátka.

Taneční a sportovní centrum Moon se postaralo o krásná taneční vystoupení. Poprvé se před publikem představily malé gymnastky, které v převlecích za čertíky perfektně zvládly nacvičenou sestavu. Jejich vystoupení jste potom mohli porovnat se staršími žáky, kteří se v čele s Terezou Peštovou představily se svým street dance vystoupením.

Pro všechny účastníky byla připravena bohatá tombola. Dětem určitě přišla k chuti čerstvá cukrová vata a potěšily je i barevné balonky. Kdo měl zájem, mohl si na karnevale pořídit i dočasné airbrush tetování.

Na to, jak si všichni karnevalové odpoledne užili, se podívejte ve fotogalerii Kladenských listů.

Autor: (kh)