Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Zástupci města se s občany sejdou podruhé na Bajkalu

Pondělí, 24. února 2020 06:20

V listopadu se zástupci města spolu s architekty sešli s obyvateli kladenského sídliště v okolí “Bajkalu”, aby si vyslechli jejich připomínky na bydlení v této lokalitě. Jejich připomínky zapracovali do studie a tu teď hodlají občanům představit. Jak se to povedlo, můžete zhodnotit sami.

Zástupci města se s občany sejdou podruhé na Bajkalu (Foto: KL)

Rozbité chodníky, nedostatek parkovacích míst, zdemolované silnice, nelogické trasování chodníků, nepořádek okolo kontejnerů. A kromě toho problémy s nepřizpůsobivými občany, kteří se zde v hojném počtu scházejí a zejména v teplých letních měsících svým okázalým chováním nedají místním chvilku klidu. To byla hlavní témata, která občany kladenského sídliště Nové Kročehlavy nejvíce trápila.

Již podruhé se zástupci města sejdou s místními nad tématem veřejného prostoru v okolí objektu „Bajkal“. Architekti z Ateliéru Steiner a Malíková společně s dopravním projektantem J. Filipem zapracovali do studie vaše tipy a podněty, které byly zaznamenány během listopadového setkání. Přijďte zhodnotit, jak se to povedlo.

Druhé setkání s občany v prostorách Základní školy Norská se bude konat ve středu 26. února od 17 hodin.

Autor: (red)