Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Dražba dresů s “Edou” Novákem na hrudi: Čas máte jen do 8. března!

Sobota, 22. února 2020 11:00

Dražit hrané dresy (ze 40. kola – Rytíři Kladno vs. HC Oceláři Třinec) mohou fanoušci od poloviny února 2020 na webu Sportovniaukce.cz. Konec dražby, jejíž výtěžek poputuje na Nadační fond Ivana Hlinky, je 8. března. Letos mají fanoušci možnost nejenom přihazovat, ale také koupit dres rovnou pomocí funkce KUP TED, pokud do něj chtějí investovat a mít jistotu, že ho získají.

Dražba dresů s “Edou” Novákem na hrudi: Čas máte jen do 8. března! (Foto: Rytíři Kladno)

V této aukci můžete dražit speciální řadu dresů ze zápasu Rytíři Kladno vs. HC Oceláři Třinec (26. 1. 2020) v rámci celorepublikového projektu Legenda legendám. Ten vznikl jako pokračování úspěšného projektu Legenda pomáhá z roku 2017, do kterého se stejně jako letos zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, Chance Ligy, vybrané celky 2.ligy a zástupci univerzitního hokeje.

Vyvolávací cena dresů je 1070,- Kč. Částka v sobě zahrnuje nedožité 70. narozeniny legendárního hráče a trenéra Ivana Hlinky (26. ledna), který je ústřední postavou celého projektu. Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Projekt Legenda legendám opět spojuje tuzemské hokejové hnutí v podobě, jaká nemá v historii českého hokeje obdoby.

Odkaz na dražbu naleznete ZDE:.

Více informací o projektu najdete na webu ZDE:

Autor: Rytíři Kladno