Central Kladno SMP Divadlo Lampion Lucie Bílá v Kladně Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint

Policie pátrá po vandalovi, který v Kladně rozbil zadní okénko auta

Čtvrtek, 20. února 2020 07:30

V době od večerních hodin dne 16. února do půl páté odpolední dne následujícího poškodil neznámý vandal Citroën C5 parkující v ulici Československé armády rozbitím zadního okna. Napáchal tím škodu za sedm a půl tisíce. Policisté žádají o pomoc případné svědky.

Policie pátrá po vandalovi, který v Kladně rozbil zadní okénko auta (Ilustrační fofot: KL)

Podle oznamovatele se vandal na jeho autě vyjádřil mezi osmou večerní v neděli 16. února a půl pátou odpolední v pondělí 17. února. Poškozením zadního okna mu vznikla škoda za sedm a půl tisíce korun. Policisté poškození vozidla zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro přečin poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení hrozí až roční trest odnětí svobody.

„Pokud jste si všimli někoho, kdo mohl vozidlo poškodit, poskytněte policistům informace na jakékoliv policejní služebně nebo na telefonním čísle 158,“ vzkázala policejní mluvčí Michaela Richterová.

Autor: (jk)