Central Kladno SMP Divadlo Lampion Lucie Bílá v Kladně Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint

Z kladenské výrobní haly zmizely měděné trubky

Středa, 19. února 2020 07:50

O uplynulém víkendu se do výrobní haly v Libušině ulici v Kladně vloupal dosud neznámý zloděj. Po překonání polykarbonových oken z interiéru odnosil šedesát metrů měděných trubek rozvádějících teplo. Způsobil tak škodu za přibližně třicet tisíc korun.

Z výrobní haly zmizely měděné trubky (Ilustrační foto: KL)

V neděli 16. února po třinácté hodině přijali policisté oznámení od zaměstnance bezpečnostní agentury výrobní haly sídlící v Libušině ulici v Kladně oznámení o vloupání. V době od čtvrt na čtyři odpoledne 14. února do odpolední jedné hodiny dne 16. února poškodil polykarbonová oka, do kterých vytvořil několik děr, a z haly pak odnesl šedesát metrů měděných trubek rozvádějících teplo. Způsobil tak škodu za celkem třicet tisícovek.

„Policisté tento případ šetří jako trestný čin krádež, za což hrozí pachateli až dvě léta za mřížemi,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Autor: (jk)