Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Kladenský kulturák připravuje svůj první Dětský karneval

Pondělí, 17. února 2020 07:00

Kladenský Dům kultury na Sítné pořádá první ročník Dětského karnevalu a zve všechny děti v maskách i jejich rodiče. Akce plná tance, hudby, dětských her i soutěží se koná již tuto neděli 23. února.

Kladenský kulturák připravuje parádní dětský karneval (Foto: KL)

Děti, ale i jejich rodiče čeká odpoledne plné zábavy, Dům kultury v Kladně letos poprvé samostatně připravuje oblíbený Dětský karneval. Můžete se těšit na vyšperkovaný kulturní program. Pro děti je připraveno spoustu her a soutěží, promenáda masek, bublinová show a těšit se mohou také na vystoupení kladenského Tanečního a sportovního centra Moon. Celým odpolednem provede moderátorka a instruktorka tance Tereza Peštová.

„Jedná se o první ročník Dětského karnevalu, který připravuje Dům kultury Kladno. Celý program nám zajišťuje skupina Moon v čele s Terezkou Peštovou. Na děti čeká bohatá tombola, spousta hezkých cen, všechny děti dostanou balónky, jak jsou zvyklí,“ říká Naděžda Muláčková z Domu kultury.

Karneval se koná v neděli 23. února od 15 do 17:30 hodin. Vstupenky v hodnotě 100 korun zakoupíte na místě nebo si je můžete pořídit v kanceláři Domu kultury.

Autor: (kh)