Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Hvězdou nedělního benefičního koncertu bude Olga Lounová

Středa, 12. února 2020 07:50

Město Kladno připravuje benefiční koncert, jehož veškerý výtěžek poputuje na pomoc lidem, kteří koncem ledna přišli o střechu nad hlavou kvůli požáru bytového domu v Americké ulici. Koncert se koná v neděli 16. února v Městském divadle Kladno. Hvězdou programu bude známá popová zpěvačka a skladatelka Olga Lounová.

Hvězdou nedělního benefičního koncertu bude Olga Lounová (Foto: Archiv Olgy Lounové)

Na neděli 16. února připravuje město benefiční koncert, jehož výtěžek přispěje lidem z panelového domu v Americké ulici, který zasáhl rozsáhlý požár v sobotu 25. ledna. Všichni zúčastnění, a to jak organizátoři, tak účinkující budou pracovat bez nároku na honorář. Svou účast už potvrdila řada umělců, mezi kterými nebude chybět ani známá skladatelka a zpěvačka Olga Lounová. Obyvatele, kteří přišli o střechu nad hlavou, přijede podpořit také muzikant Jarda Tauber nebo kapela The Beatles Revival a řada dalších kladenských umělců. Benefiční koncert se uskuteční v neděli 16. února v Městském divadle Kladno od 16 do 22 hodin. Vstupné ve výši 250 a 500 je příspěvkem do veřejné sbírky “Na pomoc Americké!”.

Pořadatelé zajistili pestrý kulturní program, na své si přijdou i děti. Na malé scéně divadla pro ně bude připravena tvořivá dílna, kde se mohou „vyřádit“ od 16 do 18 hodin. Další doprovodný program zajistí i kouzelník „na přání“ Miroslav Gřegoř, který vám bude předvádět své iluze a mikromagii v divadelní kavárně a foyer od 16 do 20 hodin.

Přijďte podpořit své sousedy, zúčastněte se benefičního koncertu. Užijete si nejen zábavný večer, ale především vás bude hřát dobrý pocit z pomoci lidem, kteří ze dne na den přišli o své domovy.

Autor: (kh)