Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Pět kol před koncem základní části hostí kladenští volejbalisté Příbram

Pátek, 7. února 2020 07:30

Do konce základní části volejbalové extraligy zbývá už jen pět kol a Kladno se aktuálně bije o to, aby se vyhnulo nevyzpytatelnému předkolu play off. O další důležité body bude bojovat v sobotu 8. února od 18 hodin proti Příbrami.

Pět kol před koncem základní části hostí kladenští volejbalisté Příbram (Ilustrační foto: KL)

Postavení orlů v tabulce asi určitě není takové, jaké si tým před sezonou představoval. Kladno je až sedmé a po sedmnácti odehraných kolech má na svém kontě 24 bodů. Ztrácí tedy jeden bod na šestou Ostravu a tři body na pátou Prahu. Oba zmíněné celky však mají před Kladeňáky jeden zápas k dobru. Na záda navíc orlům dýchá osmá Odolena Voda, která má jen jednobodovou ztrátu.

Pro Kladeňáky je však pozitivní, že tři z posledních pěti duelů odehrají doma, kde je pokaždé žene fantastická kulisa! Potěšit fanoušky tříbodovým ziskem se orli pokusí už tuto sobotu od 18 hodin, kdy na své palubovce přivítají Příbram.

Kocouři se drží na devátém místě, které zaručuje účast v předkole, na Odolenu Vodu ale ztrácejí už šest bodů, zatímco před desátým Zlínem mají náskok pouhého bodu. Další pronásledovatelé (Beskydy a Ústí nad Labem) už ale mají velkou ztrátu.

Středočeské derby tak bezesporu přinese napínavou bitvu, ve které budou orli potřebovat veškerou možnou podporu z tribun! Klub si navíc pro všechny návštěvníky připravil zajímavý program plný soutěží o zajímavé ceny.

Zápas 18. kola volejbalové extraligy mezi Kladno volejbal cz a VK Euro Sitex Příbram se uskuteční v sobotu 8. února od 18 hodin.

Autor: (fa)