Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

FOTO: Studenty z kladenské střední školy na náměstí E. Beneše podpořil na jejich maturitním plese i primátor

Úterý, 4. února 2020 08:10

Zimní víkendy jsou v Domě kultury na Sítné zcela zaplněné plesovými programy. Pátek 31. ledna se tam uskutečnil také maturitní ples kladenské SOŠ a SOU náměstí Edvarda Beneše, kterého se zúčastnil i primátor Dan Jiránek.

Studenty z kladenské střední školy na náměstí E. Beneše podpořil na jejich maturitním plese i primátor (Foto: Václav Čermák)

„Začátek v 19 hodin se ukázal jako naprosto nereálný. Davy návštěvníků tvořily nekonečný zástup u šatny, následně obsadily úplně všechna místa, teprve poté s mírným zpožděním nádherný večer začal,“ uvedla pro Kladenské listy pedagožka Dana Kolářová. Programem provázel moderátor Jakub Kotek a skvěle zahrála kapela Globus Band. Ale hlavními hvězdami večera byli žáci čtyř maturitních tříd. Podpořit je přišli rodiče, přátelé, pedagogové, vedení školy a také významní hosté – kladenský primátor Dan Jiránek, radní Středočeského kraje Aneta Heřmanová, poslanec Vojtěch Munzar a člen školské rady Vojtěch Volf. Všichni si společně užili tradiční disciplíny – nástup, šerpování, tanec s učiteli, s rodiči, přípitek i půlnoční překvapení. Mnohým se podařil i úlovek z tomboly a zvěčnění ve fotokoutku.

„Byl to opravdu krásný a veselý večer, všichni se hezky bavili. Obrovské poděkování si zaslouží hlavní organizátorka plesu Míša Kyrych, díky které vše proběhlo na jedničku,“ glosoval ředitel školy Petr Paták.

Autor: (red)