Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Podpořte obyvatele vyhořelého paneláku

Pátek, 31. ledna 2020 07:20

Město Kladno vás zve na benefiční akci Na pomoc Americké!, jejíž výtěžek bude věnován obyvatelům požárem zasaženého domu v Americké ulici v Kladně. Na akci vystoupí celá řada kladenských umělců a známých osobností, součástí bude i program pro děti.

Podpořte obyvatele vyhořelého paneláku (Foto: KL)

Benefiční koncert na podporu obyvatel, kteří se stali oběťmi požáru v paneláku v Americké ulici v Kladně, se uskuteční v neděli 16. února. Vstupné ve výši 250 a 500 korun bude příspěvkem do veřejné sbírky Na pomoc Americké! Jeho součástí pak bude vstup také do areálu Městského divadla v Kladně. Účinkující i organizátoři budou pracovat bez nároku na honorář.

Na akci vystoupí celá řada kladenských umělců. Svou účast potvrdili například The Beatles Revival s Karlem Kahovcem, Karel Pazderka, All Right Band/ Floyd Pulses, Johny, pěvecký sbor Gaudium. Kompletní program bude brzy uveřejněn.

Předprodej vstupenek začíná dnes v 11 hodin a bude je možné zakoupit v Městském informačním centru na třídě T.G.M. v Kladně. 

Chcete-li přispět větší finanční částkou, můžete využít bankovní účet veřejné sbírky číslo 229954136/0300 nebo sbírkovou pokladničku umístěnou v Městském informačním centru.

Autor: (red)