Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Maxe a Charlieho, chcete je?

Pátek, 31. ledna 2020 07:40

Protože pejsků v útulku Bouchalka postupně neustále přibývá, připravily Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky pro své čtenáře další pokračování seriálu, ve kterém jednou týdně představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešními hrdiny jsou pejsci Max a Charlie.

Psí útulek Bouchalka představuje Maxe a Charlieho, chcete je? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Max a Charlie jsou bezproblémoví bráškové, kteří hledají pouze společný domov! Musíte se tedy rozhodnout pro dvojitou porci lásky a mazlení. Jsou to rozumní sympaťáci, kříženci kavalíra a kokršpaněla, kterým je dvanáct let. Kluci jsou hodní, úžasní, přátelští i poslušní.

Mají oba dar jako každý starý pejsek, slyší výborně zvuk šustícího pytlíku, ale povely občas nějak nedolehnout až k ouškům. Když však s člověkem pracují, moc se snaží mu vyhovět. Venku byli zvyklí chodit bez vodítka, ale umí to i s ním. Jejich zdravotní stav odpovídá věku, ale umí to být pěkní divočáci a jsou poměrně aktivní.

Hodí se do bytu i domu se zahradou, ale s přístupem do tepla. Bez problémů zvládají jiná zvířata i pejsky. Nevadí jim děti, ale jedná se o staré psy, chce to tedy již s rozumem a doporučujeme je až k větším dětem. Hodí se samozřejmě i ke starším lidem.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá