Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Policisté odhalili zloděje při běžné kontrolní činnosti, prozradilo ho oblečení

Čtvrtek, 30. ledna 2020 07:10

Rovnou do rány vpadl policejní hlídce jednatřicetiletý muž, který v předchozích dnech kradl alkohol v supermarketu, přičemž ho načapaly kamery. Policisté tak znali jeho popis a když při noční kontrolní činnosti zaznamenali muže v popisu odpovídajícímu oblečení, zadrželi ho a předali kolegům.

Policisté odhalili zloděje při běžné kontrolní činnosti, prozradilo ho oblečení (Ilustrační foto: KL)

Hlídkující policisté si ve středu krátce po půlnoci v ulici Leoše Janáčka v Kladně všimli povědomé dvojice. Muže i ženu z minulosti znali jako pachatele trestné činnosti. Proto je zastavili a ztotožnili. Všimli si přitom, že mužovo oblečení odpovídá tomu, které na sobě měl zloděj, jenž v minulých dnech kradl alkohol v jednom z kladenských supermarketů.

„Policisté oddělení hlídkové služby následně podezřelého pachatele předali kolegům obvodního oddělení Kladno, kteří případ krádeže v prodejně prošetřují. Po podání vysvětlení na policejní služebně a provedení prvotních úkonů, bylo potvrzeno, že se jedná o pachatele, který se dopustil krádeže alkoholu v prodejně. Za své protiprávní jednání je nyní podezřelý z přestupku proti majetku,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)