Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Linka autobusu 614 bude mít od února delší intervaly

Středa, 29. ledna 2020 07:30

ČSAD MHD Kladno posouvá od 1. února odjezdy linky 614 od kladenského vlakového nádraží do centra města. Reaguje tím na podměty z města a na lepší návaznost vlakového spojení.

Linka autobusu 614 bude mít od února delší intervaly (Foto: KL)

Město Kladno pracuje na zlepšení komfortu městské hromadné dopravy. V letošním roce bude investovat čtyři miliony na obnovu zastávek, které by měly splňovat požadavky na bezbariérovost, dalších 1,7 milionu korun půjde na výstavbu nových přístřešků. Na řadě je i lepší průjezdnost a v neposlední řadě návaznost spojů.  

„Vzhledem k stále častějšímu zpožďování příjezdu vlaků od Prahy budou od 1. února odjezdy linky MHD číslo 614 od kladenského vlakového nádraží do centra v 15:45 hodin, 16:45 hodin, 17:45 hodin a 18:45 hodin opožděny vždy o tři minuty na celou hodinu a osmačtyřicet minut,“ informoval Listy ředitel kladenské ČSAD MHD Ludomír Landa.

„V minulém týdnu jsme dali bleskově dohromady několik podnětů k městské hromadné dopravě a na jeden z nich již ČSAD MHD Kladno zareagovalo. Uvidíme, zda to bude mít patřičný dopad a v každém případě děkujeme ČSAD MHD Kladno za snahu,“ uvedla zastupitelka Anna Gamanová.

Autor: (red)