Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

Zloděj vykradl prodejnu v Kačici

Pondělí, 27. ledna 2020 07:30

Stochovští policisté pátrají po zloději, který před necelými dvěma týdny vykradl kačickou prodejnu v Čelechovické ulici. Rozbil výlohu a odnesl si tabákové výrobky a lihoviny. Celková škoda, která tím vznikla, dosahuje výše 35 000 korun.

Zloděj vykradl prodejnu v Kačici (Ilustrační foto: KL)

Kačická prodejna v Čelechovické “přivítala” ve středu 15. ledna nechtěného návštěvníka. Ten v noci v čase od 00:24 do 03:00 hodin rozbil výlohy a také zasklené vstupní dveře a nepozorovaně vnikl dovnitř. Jakmile měl volný pohyb v prostoru obchodu, napakoval se tabákovými výrobky a také alkoholem. Celkem si nakradl zboží v hodnotě přes 5000 korun. Mnohem větší škodu však napáchal rozbitím výloh a dveří, a to rovných 30 000 korun.

Teď po tomto lupiči pátrají stochovští policisté a žádají také veřejnost o součinnost.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž místní prodejny anebo pachatele poznat na fotografii. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který se vloupal do prodejny, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)