Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Zadržený zloděj vyhrožoval pracovníkovi ostrahy, že ho pobodá

Sobota, 25. ledna 2020 10:00

V minulém týdnu zadržel pracovník ostrahy jednoho z kladenských obchodních domů muže, který se pokusil ukrást zboží za necelých 130 korun. Když ho odvedl stranou, aby s ním počkal na policii, začal mu zloděj vyhrožovat pobodáním. Přivolaná hlídka u něj pak krom nože našla i kradenou platební kartu.

Zadržený zloděj vyhrožoval pracovníkovi ostrahy, že ho pobodá (Ilustrační foto: KL)

Devětadvacetiletý zloděj si naběhl, když se ve středu 15. ledna odpoledne v prodejně v ulici Dukelských hrdinů pokusil ukrást zboží ani ne za 130 korun. Zachytil ho pracovník ostrahy, který ho odvedl do zázemí provozovny. Tam mu zadržený muž začal vyhrožovat použitím nože, který u něj přivolaná policejní hlídka opravdu našla. Krom toho při sobě měl také cizí platební kartu, jejíž původ nebyl s to vysvětlit. Policisté ho proto eskortovali na služebnu, odkud putoval do cely.

„Policisté tento případ prošetřují a muž je podezřelý z trestných činů nebezpečné vyhrožování a neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)