Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Manželé Pokorní z Kladna oslavili zlatou svatbu

Čtvrtek, 23. ledna 2020 08:10

Krásných 50 let společného života oslavili manželé Vladimíra a Jaromír Pokorní z Kladna. Zlaté výročí oslavili 19. prosince. Redakce Kladenských listů se připojuje ke gratulacím a přeje hodně štěstí a spokojenosti do dalších společných let.

Manželé Pokorní z Kladna oslavili zlatou svatbu (Foto: MMK)

Vladimíra a Jaromír Pokorní se seznámili při práci s mládeží, ona vedla jiskřičky, on starší pionýry. Jaromír Vladimíru zaujal především povahou. Společný život manželů Pokorných započal před padesáti lety na úřadovně ve Švermově.

Vladimíra pracovala po celý život jako zdravotní sestra a ještě dnes se věnuje geriatrické domácí péči. Ve volném čase zahradničí, má ráda ruční práce a také své pejsky. Jaromír byl profesí výpravčí a později dispečer dopravy SONP Kladno. Mezi jeho koníčky patří četba válečných knih a železniční modelářství. Společně vychovali dcery Jaromíru a Pavlu a syna Libora, těší se ze sedmi vnoučat.

Hlavně klid a umění si navzájem vyhovět, to je podle Vladimíry recept pro jejich spokojené soužití. Do dalších let jim přejeme kromě pevného zdraví také štěstí, spokojenost a samozřejmě lásku.

Pokud se blíží významné výročí také vaší svatby a rádi byste si připomněli vzácné okamžiky, můžete si výroční obřad domluvit na matrice kladenského magistrátu.

Manželé Pokorní z Kladna oslavili zlatou svatbu (Foto: MMK)

Autor: (red)