Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

FOTO: Rytíři Austin, Nash, Romančík a Jelínek uzavřeli letošní bruslení na náměstí!

Čtvrtek, 23. ledna 2020 08:00

Počasí během úterý 21. ledna bylo jedním z mála během letošní zimy, které mělo ideální parametry na venkovní bruslení. Bylo tak velkým štěstím, že se právě v tento den vydali kladenští Rytíři uzavřít letošní bruslařskou sezonu na náměstí Starosty Pavla. Mezi fanoušky tentokrát dorazili kanadští obránci Brady Austin a Brendon Nash, Slovák Ladislav Romančík a talentovaný Šimon Jelínek.

Rytíři Austin, Nash, Romančík a Jelínek uzavřeli letošní bruslení na náměstí! (Foto: Michal Moravec – MMK)

Příjemně strávené odpoledne si všichni moc užili. „Pokaždé chodili na náměstí dva až tři hráči. Tentokrát jsme chtěli naším fanouškům dopřát ještě větší akci stejného typu, které už jsme se v minulosti několikrát účastnili. Na náměstí dorazily opory kladenského mužstva v počtu čtyř. Měl přijít ještě Matyáš Zelingr, ale ten se ze zdravotních důvodů musel bohužel omluvit,“ vysvětlil tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

Přesto si ti, kteří na náměstí dorazili, mohli odnést společnou fotografii či autogram od nejproduktivnějšího obránce extraligy Bradyho Austina či jeho kanadského krajana a parťáka z obrany Brendona Nashe. K dispozici byl všem přítomným také slovenský bek Ladislav Romančík a šikovný a talentovaný útočník Šimon Jelínek.

Součástí programu byla i jedna novinka. „Poprvé jsme měli na náměstí brankáře, který klukům z kladenského áčka chytal nájezdy. Poté se kluziště otevřelo i veřejnosti a lidé si tak mohli zabruslit s našimi hokejovými profesionály. Následovala společná fotografie a také autogramiáda,“ doplnil Jůdl.

V tomto týdnu to nebyla jediná událost Rytířů pro fanoušky a děti. V pondělí proběhla na ČEZ stadionu akce Pojď hrát hokej, které se zúčastnilo na 80 dětí, z toho 64 bylo zcela nově příchozích. Program na ledě rovněž zpestřily extraligové hvězdy – Jaromír Jágr, Michal Barinka, Denis Godla, Patrik Machač a Tomáš Redlich.

Autor: Rytíři Kladno