Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Policisté ve Slaném dopadli zloděje, kteří v garáži nakradli věci za 120 tisíc

Úterý, 21. ledna 2020 07:30

V neděli dopoledne přijala policie oznámení o vykradené garáži v Plynárenské ulici ve Slaném. Ještě téhož dne policisté dvojici zlodějů, včetně odcizených věcí v hodnotě více než 120 tisíc korun, vypátrali.

Policisté ve Slaném dopadli zloděje, kteří v garáži nakradli věci za 120 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Dva zloději se do garáže pod domem v Plynárenské ulici vloupali o víkendu a brali všechno, co jim přišlo pod ruku. Nejcennější byla dvě elektrokola s příslušenstvím, jejichž hodnota dohromady sama o sobě přesahuje sto tisíc korun. Krom toho chmatáci odnesli z garáže 13 láhví whisky, dvě láhve rumu, cyklistické oblečení, nosiče na kola, klávesnici a bezpečnostní čidlo zabezpečovacího systému.

Po příjezdu na místo policisté provedli prvotní šetření a poté začali po pachateli pátrat. Ještě téhož dne pachatele, včetně odcizených věcí, vypátrali. Oba muži, čtyřicetiletý a osmadvacetiletý, se ke krádeži doznali.

„Po provedení prvotních úkonů a doznání obou mužů jim policisté sdělili podezření z trestného činu krádeže. Následně byli oba propuštěni a prošetřováni budou na svobodě,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)