Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Další napadený řidič autobusu. Policie řeší incident na lince 614

Pondělí, 20. ledna 2020 07:20

Nepříjemným incidentem si v minulém týdnu prošel řidič autobusu kladenské hromadné dopravy. Na zastávce v Billundské ulici ho nejprve slovně a následně i pěstmi napadli dva muži, po jejichž útoku se musel podrobit vyšetření v kladenské nemocnici.

Další napadený řidič autobusu. Policie řeší incident na lince 614 (Ilustrační foto: KL)

V úterý 14. ledna krátce po sedmé hodině ranní v Billundské ulici nastoupil do autobusu linky 614 muž, který řidiči hned ve dveřích vyčinil, že předchozího dne přijel pozdě. Druhý cestující, který nastupoval za ním, šoféra rovnou atakoval pěstí do hlavy. První, který nejdřív útočil jen slovně, se zapojil také. Řidiče udeřil zezadu do hlavy, pak ještě několikrát do těla. Oba agresoři pak zmizeli. Řidičova zranění si vyžádala ošetření lékařem.

Policisté po útočnících pátrají a žádají o pomoc.

„Policie vyzývá občany, kteří dne 14. ledna 2020 po sedmé hodině cestovali tímto svozovým autobusem linky 614 a zaznamenali v ulici Billundská fyzický útok na řidiče a mohli by i poskytnout informace k popisu pachatelů, aby své poznatky oznámili na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při dopadení těchto pachatelů,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)