Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Bizarní nehoda u Slaného: Čelní sklo tahače poškodil pytlík s exkrementy

Neděle, 19. ledna 2020 11:00

Policisté pátrají po svědcích bizarní dopravní nehody, která se v pátek 17. ledna časně z rána odehrála na obchvatu Slaného. Čelní sklo tahače tam poškodil pytlík s lidskými výkaly, jenž vyhodil z okénka řidič protijedoucího kamionu.

Ilustrační foto: PČR

Jakkoli neuvěřitelně to může znít, způsobil řidič kamionu jedoucí po slánském obchvatu směrem na Mělník nehodu tím, že z okénka vyhodil eurofólii plnou lidských výkalů, pravděpodobně vlastních. Nebezpečná nálož přistála rovnou na čelním skle protijedoucího tahače, jehož šofér byl nucen nákladní soupravu odstavit a zkontrolovat její stav. Čelní sklo odneslo přímý zásah poškozením v celém rozsahu. Po „dělostřelci“ z protijedoucího kamionu policisté pátrají a žádají o pomoc případné svědky události, kteří by mohli poskytnout například záznamy z palubních kamer.

„Policie nyní vyzývá všechny řidiče, ale i jejich spolujezdce, kteří v pátek 17. ledna kolem čtvrté hodiny ráno projížděli po obchvatu města Slaného v úseku před sjezdem na dálnici D7 a mohli zaznamenat jednání řidiče z nákladní soupravy jedoucí ve směru jízdy do Mělníka nebo tento skutek zaznamenala jejich kamera, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu, na telefonní číslo 974 873 251 nebo na mobilní telefon 702 207 630 a nebo na linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)