Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Teplárna Kladno

Ve Slaném došlo k vloupání do auta, pomozte najít pachatele

Neděle, 19. ledna 2020 10:00

Auto není trezor. To už teď ví i šestadvacetiletý řidič ze Slaného. Ke vloupání do jeho vozu došlo ve Vítězné ulici ve Slaném v první polovině tohoto týdne. Lupič si nakradl věci za více než 11 000 korun.

Ilustrační foto: KL

Slánští policisté pátrají po pachateli, který v době od večerních hodin v úterý 14. ledna do dopoledních hodin následujícího dne vykradl auto zaparkované ve Vítězné ulici ve Slaném. Zloděj se do osobáku dostal násilím a pak už mu nic nebránilo vzít si, co mu auto nabídlo. A že toho nebylo málo. V autě měl jeho majitel kromě autorádia i palubní kameru, lyže a lyžáky, tlumiče a také doklady k autu. Škoda byla vyčíslena na téměř 11 500 korun. Další pětistovku si vyžádalo poškození auta.

Po nenechavci teď pátrá policie a případ prošetřuje jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla ve Vítězné ulici ve Slaném.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, můžete sdělit na nejbližší policejní služebně nebo využít bezplatné linky 158,“ vyzývá svědky mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Autor: (kh)