Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Se Zahradou pro Zahradu
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Pohřešovanou ženu kladenští policisté zakrátko vypátrali

Čtvrtek, 16. ledna 2020 08:10

V pátek 10. ledna dopoledne kladenští policisté pátrali po pětatřicetileté ženě, kterou od předchozího dne pohřešovala matka, jež od ní obdržela textovou zprávu na rozloučenou. Během několika hodin policie rozrušenou ženu našla a přivolala záchranku, která ji odvezla na vyšetření.

Pohřešovanou ženu kladenští policisté zakrátko vypátrali (Ilustrační foto: KL)

Ustaraná matka se na policii obrátila s žádostí o pomoc poté, co její dcera ve čtvrtek 9. ledna v podvečerních hodinách náhle opustila místo trvalého bydliště a krátce nato poslala SMS zprávu na rozloučenou. Vzhledem k tomu, že se už v minulosti pokoušela o sebepoškození, měla matka důvodné obavy o její život a v pátek ráno se dostavila na policejní služebnu.

„Policisté ihned provedli šetření k pohřešované osobě, pátrali po příbuzných a známých osobách, ve zdravotních zařízeních a na autobusovém a vlakovém nádraží. Kolem jedenácté hodiny se jim podařilo ženu vypátrat v jednom z kladenských bytů. Pohřešovaná byla velmi rozrušená a na místo byla přivolána posádka zdravotnické záchranné služby, která ji převezla na lékařské vyšetření,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)